Hakkımızda

Onur Bilgi İletişim Sistemleri , önemli kamusal ve özel kuruluşların Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerinde sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını, proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını, yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir endüstri kuruluşudur. Uluslararası standartlara uygun yazılım geliştirme metodolojisi ve çok iyi eğitim görmüş deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışına uygun bir düzeyde, gerçek bir “yazılım endüstrisi” oluşturan çizgide hizmetlerini sürdürmektedir.

SEO

Arama motorlarında üst sıralarda yer alma konusunda yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Mobil kullanımının popüleri tesinin giderek trend kazanmakta olduğu çağımızda çevrimiçi paylaşımlar ve iletişimde farklı varyasyonlarıyla karşımıza çıkan ve sürekli gelişen sosyal medya, sadece kişiler değil marka, kurum ve şirketler için de büyük önem taşımaktadır.

Web Yazılımı Geliştirme

Web dünyasının ana dilleri HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets).

Mobil Uygulama Geliştirme

IOS ve Android tabanlı, cross platform ya da native uygulama geliştirebiliyoruz.

Ne Dediler

Kim Hakkımızda Ne Dedi ?

Ayşenurcan

Ortaya çıkarttıkları ürünler muhteşem. Hayatımı çok daha kolay hale getiriyor. Onun rehberliği ve desteği olmadan şimdiye kadar yapabilecek miyim bilmiyorum!

Muhammed

Bu grubu her geçen gün daha çok seviyorum. Hayatımı çok daha kolay hale getiriyor. Benzer fikirli girişimcilerden destek alabilmek gerçekten harika. Ve Anna bize her zaman tavsiyede bulunabilir. Çok teşekkür ederim!

Ahmed

Vay be ne büyük deneyim, onu seviyorum! Tam da aradığım şey bu. Anna'nın grubu şimdiye kadar yaptığım en iyi yatırımdı. Onun rehberliği ve desteği olmadan şimdiye kadar yapabilecek miyim bilmiyorum!

Bizim ile Çalış KAZAN

Bizim ile iş yapmak ister misin ?

Ekip

Onur Bilgi İletişim Sistemleri Ekibi

Sektör Haberleri

Sektör ile İlgili En Son Haberleri Buradan Takip Edebilirsiniz